Jsme všude, kde nás potřebujete! Volejte 800 737 313

Pobočka v Brně

Hypotéka Brno

Jsme tu pro Vás!

Brno
Srbská 53
61200 Brno

Mobil: +420 733 612 622
E-mail: info@oblibenereality.cz
URL: www.oblibenahypoteka.cz

Jsme tu, abychom Vám pomohli

Chcete levnější a výhodnější půjčku?

Pomůžeme vám. Zajistíme vám levnější a rozhodně výhodnější refinancování vaší hypotéky. Ušetříme vám čas a peníze. Za uplynulých 10 let jsme více jak 2.500+ lidem ušetřili přes 270+ mil. korun. Splníme váš sen o šťastném bydlení a finanční stabilitě. Volejte ihned 800 737 313.

Jednodušší a levnější refinancování hypotéky bez dokládání přijmu – volejte zdarma 800 737 313

Zlevníme vaše refinancování hypotéky mávnutím proutku. Nemusíte nikam docházet a ani dokládat příjem. Stáčí nám čestné prohlášení a pravidelné splátky. Naplánujeme budoucí státní podporu. Zajistíme nižší měsíční splátky. Jednoduše s jistotou. Volejte ihned 800 737 313.

Zlevníme refinancování vaší hypotéky

Pomůžeme vám s refinancováním a zlevněním vaší hypotéky. Jsme certifikovaní a odborní konzultanti s 2.500+ spokojenými klienty, kterým jsme ušetřili přes 270+ mil. korun.
Máme 10 let zkušeností s realizací úspěšné realitní a hypoteční sítě v ČR. Právně jsme zabezpečili přes 50.000+ nemovitostí v hodnotě 50+ mld. korun.

Ušetříme vám čas a peníze a získáme pro vás peníze navíc. Rozumíme hypotečnímu trhu a aktuální nabídce hypoték. Vždy budeme usilovat o vaší spokojenost. Jsme zde pro vás, pro váš benefit a splníme váš sen o šťastném bydlení a finanční stabilitě. Volejte ihned 800 737 313.

Pomůžeme vám bezpečně prodat vaší nemovitost

 • Potřebujete prodat vaší nemovitost?
 • Hledáte lidské, profesionální, bezpečné a rychlé řešení?
 • Přejete si dostat za vaší nemovitost maximální množství finančních prostředků?
 • Využijte důvěryhodných služeb slušné, oblíbené a férové realitní kanceláře, kterou sami lidé doporučují na sociálních sítích.
 • Ať již potřebujete prodat garáž, luxusní apartmán, prostorný byt, garsoniéru, chalupu anebo komerční prostory, našli jste svůj domov.
 • Pomůžeme vám rychle, bezpečně a za nejvyšší možnou cenu prodat vaší nemovitost.​
 • Provádíme částečné vyplacení nemovitosti, ještě před jejím prodejem.
 • Nejedná se o výkup, ale pomoc při samotném prodeji.
 • Potřebujete zarezervovat jinou nemovitost nebo vyplatit závazky?
 • Máte nečekané výdaje, plány nebo sny a nemovitost budete prodávat později?
 • 100.000 Kč na cokoli před prodejem nemovitosti.
 • Jsme realitní kancelář, jejíž inzerce patří k největším v republice.
 • Klientům nabízíme slušnost, solidnost, efektivní prodej a mnohaleté zkušenosti.
 • Za uplynulých 10 let jsme více jak 50.000 lidem splnili sen o šťastném bydlení a finanční stabilitě.
 • Důležitý je pro nás přátelský přístup, profesionalita a zajištění komplexního servisu.
 • Jsme rádi, když jsou lidé spokojeni, když se k nám rádi vrací a když naše Oblíbené reality doporučují svým známým.
 • Máme jednu z největších realitních inzercí v republice (využíváme přes 40 realitních serverů, kontextové vyhledávání ve vyhledávačích Google a Seznam a také vlastní systém pro newslettering).
 • Dokážeme cíleně a intenzivně propagovat vaší nemovitosti na sociální síti Facebook.

Rychlejší a výhodnější vyplacení exekuce nemovitosti

Pomůžeme vám. Zajistíme výhodnější a rychlejší vyplacení exekuce váznoucí na nemovitosti. Ušetříme čas a peníze. Za uplynulých 10 let jsme více jak 2.500+ lidem ušetřili přes 270+ mil. korun. Zachráníme váš domov. Vrátíme do vašeho života štěstí a finanční stabilitu. Volejte ihned 800 737 313.

Trápí vás exekuce nemovitosti? Bojíte se o svůj domov?

Rozumíme vám. Chápeme, že existují životní úskalí, která nám nedají spát. Jsme certifikovaní a odborní konzultanti. Rychle vyřešíme vaše trápení s dluhy a exekucí nemovitosti. Za uplynulých 10 let jsme právně zabezpečili přes 50.000+ nemovitostí v hodnotě 50+ mld. korun. Volejte 800 737 313.

Chcete vědět, jak probíhá profesionální vyplacení exekuce?

Pokud jste nenašli hledané odpovědi, zeptejte se nás. Rádi Vám poradíme, jsme tu pro Vás.

Získejte nejlevnější půjčku na cokoliv

Splňte si svůj sen o šťastném bydlení a získejte nejlevnější hypoteční půjčku. Na cokoliv. Na váš běžný účet. S odkladem splátek na 1 rok. S možností mimořádných splátek. Vytvořte si finanční rezervu, kupte si auto a jeďte na dovolenou. Naplňte svůj život štěstím a blahobytem, který si můžete dovolit. Většina českých domácností startuje svůj život standardním hypotečním úvěrem. Poté zatíží svůj život několika drahými spotřebitelskými úvěry a pokud jim rodina nepomůže, skončí v exekucích a v situaci, ze které není východiska.
My vám chceme pomoci. Chceme vaše štěstí a váš blahobyt. Proto vám doporučujeme využití jedinečné příležitosti získat společně se standardním hypotečním úvěrem nejlevnější půjčku na cokoliv. S odkladem splátek na 1 rok. 400.000,- na cokoliv si přejete. Za náklady běžné hypotéky. S možností mimořádných splátek. Buďte s námi prosím moudří a žijte v blahobytu, štěstí a nadbytku. Chraňte se před drahými spotřebitelskými půjčkami a myslete na budoucnost. Získejte nejlevnější půjčku na cokoliv si přejete. Kontaktujte nás ihned na 800 737 313. Splníme váš sen o šťastném bydlení a finanční stabilitě.