Oblíbená #1 v realizaci hypoték bez doložitelných příjmů.

Petru baví šetřit lidem čas, nervy a peníze.  Vyhledávanou pomoc nabízí v Praze a středních Čechách.

Získejte konzultaci zdarma a splňte si s námi váš sen o šťastném bydlení a finanční stabilitě.

Petra Černohorská. Vyhledávaná a oblíbená hypoteční specialistka.

Osobní přístup a kvalita

Mnoho „finančních poradců“ slibuje. Petra místo toho koná a realizuje hypotéky dle potřeb svých klientů. Největší radost jí dělají obchody, které běžným poradcům „nejdou“. Klient je pro ní vším a pečlivě naslouchá potřebám svých klientů, které potom realizuje díky svým schopnostem, kontaktům a odborné metodické znalosti. Klientům se snaží co nejvíce pomoci – vcítit se do jejich potřeb. Často je schopná řešit hypotéku i do půlnoci a být ve spojení s bankou 24 hodin denně, včetně svátků. Díky cenným obchodním a bankovním vztahům, které si buduje celý život, jednoduše ví, kdy a v jakém případě se na koho obrátit. Dokáže pomoci lidem, kteří se potřebují vyplatit z insolvence, stejně jako lidem, pro které je těžko doložitelné prokázání všech svých příjmů. Díky tomu, že je zároveň odbornou fyzioterapeutkou, dokázala pomoci i invalidovi 3. stupně. Jednoduše hypotéky a pohyb jsou  její život!

 • Petru naplňuje co nejvíce vycházet vstříc svým klientům.
 • Petru baví realizovat hypotéky i pro lidi, kteří mohou jen těžko a komplikovaně doložit své příjmy. Vítá výzvy a metodické oříšky.
 • Miluje život v pohybu a proto je vám k dispozici 24 hodin denně.
0
úspěšně zlevněných hypotečních úvěrů
0%
úspěšnost schválení hypotéky

Rychlost, profesionalita a spolehlivost

Petra Černohorská
Petra Černohorskáoblíbená hypoteční specialistka
Petra se stala vyhledávanou pomocí napříč hypotečním trhem. Realizuje nejen standardní a 100% hypotéky, ale také hypotéky, které jsou komplikované a standardně „nerealizovatelné“. Petru nejvíce naplňuje cestování, tanec a její rodina. Miluje život v pohybu a radost jí dělá, pokud dokáže svým klientům maximálně vyjít vstříc, např. díky své schopnosti vyčerpat hypoteční úvěr ve zrychleném režimu do 7 dní.

Přátelský vztah s klientem na prvním místě

Petra se proslavila realizací hypotéky pro invalidu 3. stupně, kterému mu zároveň zachránila 60.000,- korun. Ale ještě více tím, že několikrát za sebou dokázala zrealizovat hypoteční úvěr, který byl dle tradičních poradců „nerealizovatelný“.

Ať již se jednalo o obyvatele cizích zemí, klienty s těžko doložitelnými příjmy anebo paní, která se potřebovala vyplatit z insolvence, Petra vždy dokázala díky svým zkušenostem, schopnostem, odborným znalostem a cenným kontaktům, najít řešení.

 • Pozitivní energie, nadšení a touha vycházet vstříc potřebám svých klientů.
 • Neustále se vzdělává a zvyšuje svojí metodickou odbornost.
 • Disponuje cennými kontakty v bankách.
 • Pokud je třeba, bude pracovat na vašem hypotečním úvěru až do půlnoci.
 • Petru těší, pokud dokáže zrealizovat hypotéku tak, aby byla zcela bez poplatků a navíc proběhlo její čerpání do 7 dní.
 • Petra si zakládá na dlouhodobém budování vztahu s klientem.
 • Čarovat nedokáže, ale „nerealizovatelné“ hypotéky realizuje na počkání.
 • Petra působí v Praze a středních Čechách.
 • Pro Petru jsou její děti vším. 
 • Petra miluje tanec a život v pohybu.

Šetřete s námi váš čas a peníze!

CHCI KONZULTACI ZDARMA!